Laatste training voor de Tour de Overijssel.

Een aantal van onze leden gaan zaterdag 20 juni een monstertocht van ruim 400 km rijden. Ter voorbereiding daarop zijn al vele kilometers gemaakt en afgelopen zaterdag werd deze voorbereiding afgerond met een tocht van ruim 200 km van Goor naar Goor over de Col du VAM.

Deze scherprechter met hellingen steiler dan 15 % doemde op na een aanloop van ruim 100 km. Over de Col du VAM is een fietsroute aangelegd, éénrichting en afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Het parcours voert je drie keer over de top en is daarmee een stevige kuitenbijter die, naar later zou blijken, er bij een aantal stevig had ingehakt. Op de terugweg naar Goor dus toch maar even een terras aangedaan. Koffie met appelgebak geeft altijd weer energie voor de laatste loodjes terug naar huis.

Een stevige generale repetitie voor hetgeen op 20 juni voor de wielen ligt. Een hele mooie tocht die volgend seizoen zomaar op de toerclub kalender terug zou kunnen komen. Dan echter hopelijk zonder corona en met een grotere groep.