Bijna

Het is zover. We mogen (bijna) weer.

De recente versoepeling van de coronamaatregelen geeft ruimte om ook als volwassene weer in groepsverband buiten te sporten. Het is echter niet zonder beperkingen.

De NTFU heeft op basis van de versoepeling een advies uitgebracht. Het gaat wat te ver om dat hele advies hier te publiceren, maar de kern van het advies is dat je de 1,5 meter afstand en de hygiƫneregels gerespecteerd worden en dat de groepsgrootte beperkt blijft tot 4 personen. Op de site van de NTFU kun je het hele advies lezen. https://www.ntfu.nl/

Wat de nieuwe richtlijnen gaan  betekenen voor onze clubactiviteiten kunnen we nu nog niet precies zeggen. We proberen dit z.s.m. te concretiseren en met de gemeente te bespreken. Houdt je mail, de site en whatsapp in de gaten, zodra we meer weten wordt dat gedeeld.

Het bestuur.