Update Corona maatregelen 24-3-2020

Clubactiviteiten stilgelegd tot 1 juni.

Beste clubleden,

Het RIVM en de Rijksoverheid hebben ingrijpende maatregelen afgekondigd om het corona virus niet verder te verspreiden.  Gisteravond (23 maart) heeft een aanscherping van deze maatregelen plaatsgevonden die ook verdere consequenties heeft voor onze verenigingsactiviteiten. Onze vereniging volgt natuurlijk de adviezen van het RIVM en de Rijksoverheid en houdt zich aan de genomen maatregelen.

Voor de Toerclub Goor betekent dit dat alle clubactiviteiten tot 1 juni niet door zullen gaan. Of het hierbij blijft is op dit moment nog niet te zeggen. De situatie rondom het corona virus wijzigt per dag en het bestuur zal die ontwikkelingen en de consequenties daarvan blijven volgen. Via de website, email en de toerclubapp zullen we proberen jullie van de ontwikkelingen op de hoogte te houden. De activiteitenkalender op de website zal z.s.m. aangepast worden op de gewijzigde omstandigheden,

Hopende jullie na 1 juni weer in goede gezondheid samen op de fiets te zien,

groet,

Het bestuur.