Corona maatregelen

Beste clubleden,

Het RIVM en de Rijksoverheid hebben ingrijpende maatregelen afgekondigd om het corona virus niet verder te verspreiden. Afgelopen zondag heeft er aanscherping van deze maatregelen plaatsgevonden die ook verregaande consequenties heeft voor sportverenigingen. Onze vereniging volgt natuurlijk de adviezen van het RIVM en de Rijksoverheid.

Voor de Toerclub Goor betekent dit dat alle clubactiviteiten t/m 6 april niet door zullen gaan. Op dit moment betekent dat concreet dat de rit van zondag 29 maart zal worden verplaatst en dat de eerste avondtraining van 31 maart niet doorgaat.

Of dit de enige afgelastingen zullen zijn is nog niet te zeggen. De situatie rondom het corona virus wijzigt per dag en het bestuur zal die ontwikkelingen en de consequenties daarvan blijven volgen. Via de website, email en de toerclubapp zullen we proberen jullie van de ontwikkelingen op de hoogte te houden.